SAĞLIK KURULUŞLARINDA GÜVENLİK

Sağlık Kuruluşlarına gelen hasta ve ziyaretçilerinin giriş çıkışlarının güvenlik kontrolü altında, güleryüzlü bir ifade ile karşılanmaları ve gidecekleri servise ulaşmalarında yardımcı olmak üzere hizmet verilmektedir.
Bu Bölümün Kapsadığı Alanlar
• Hastane
• Poliklinik
• Dispanser

Genel olarak; Hastane özel güvenlik hizmetleri uygulama açısından en güç alanlardan
biri olup, oldukça hassas bir konudur. Güvenlik amacıyla hizmet verilen
kişiler; Hasta kişi, hastasını hastaneye getiren hasta yakını, yatılı hastasını
ziyarete gelen ziyaretçi, doktorlar ve tüm hastane personeli şeklinde
sıralanabilir. Tüm bu insanların psikolojik özellikleri, sağlık hizmetlerinin
24 saat süresince tam zamanlı bir şekilde devam etmesi, sağlık kurum ve
kuruluşlarının halka açık yerler olması, adli olaylara sık rastlanılması özel
olarak hastane güvenlik hizmetlerinin önemini artırır.

DEĞER Özel Güvenlik Hizmetleri olarak; Sağlık sektörü çalışanları ile hasta ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alınıp, hasta yakınlarının psikolojisi düşünülüp, gerekli tedbirleri alarak  hizmet vermekteyiz.

HASTANE GÜVENLİĞİ HİZMETİ:

Hastane – Sağlık Kuruluşu Güvenlik Hizmeti, risk oluşturan en önemli kurumlardandır. İnsan hayatının kutsallığının en çok önemsendiği hastanelerin güvenliği, yasal eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş Özel Güvenlik Personelimiz tarafından verilir. Özel Güvenlik Şirketimiz öncelikle Hastane’nin veya Sağlık Kuruluşunun risk analizi yapar. Güvenlik noktaları, fiziki ve teknolojik güvenlik ihtiyaçları saptanır ve gerekli istişareler yapılarak proje oluşturulur. Güvenlik hizmetinin gerekirse merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve karşılama gibi hizmetlere göre kurumumuz çalışma programını tarafınıza sunar. Hastane – Sağlık Kurumu Güvenliği için seçilen personelimiz gerekli yasal ve gerekli eğitimden geçmiş kişilerden oluşmaktadır. Personelimiz ihtiyaca göre belirlenecek gerekli güvenlik teknolojileriyle desteklenir. Özel Güvenlik şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu tarafından günün belirli saatlerinde operasyonel denetimler yapılır ve personelimizin sürekli motivasyonu sağlanır. Özel Güvenlik şirketimizin denetim kadrosu tarafından, personelimize yerinde eğitim de verilir. Bu eğitim süreklidir. Denetimler gerektiğinde raporlanarak yetkililere sunulur. Hastane – Sağlık Kuruluşu yetkililerine güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgiler aktarılır. 7/24 saat ciddiyetle ve gerekli denetim ve özenle güvenliğiniz sağlanır. Değer Özel Güvenlik Hizmetleri olarak size gerekli en üst düzeyde hizmeti ve güvenliği sağlıyoruz. Huzur içinde, gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İHTİYACA ÖZEL

İhtiyaçlara yönelik siz değerli müşterilerimiz için hizmet yelpazemizi sürekli genişletiyoruz.