Hakkımızda

deger.jpg

Ülkemizde ve dünyada her geçen gün soygun, hırsızlık, terör olayları ve benzeri suçlarda artış yaşanmaktadır. Şirketimiz DEĞER ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak 2000 yılında kurumsallaşma yönünde adım atmış olup, rekabetin yoğun olduğu piyasa şartlarında kendi çizgisinde oluşturduğu kaliteli, özverili ve hedefe ulaşacak hizmet kadrosunu her geçen gün arttırmıştır ve arttırmaya devam edecektir.

2004 yılında çıkan 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetleri” yasası gereği firmamız gereği eğitimlerini tamamlamış, kimliklerini almış, şirket içi oryantasyonlarını bitirmiş deneyimli personeller olup ,her biri branşlarında tecrübeli çok sayıdaki idari kadrosu ile: Açık alan, otel, avm, site, okul, kamu binaları, plaza, iş merkezi, fabrika, şahıs koruma, eskort , stat, fuar, konser, eğlence yerleri, hastane v.b mekanlarda 7 gün 24 saat gerek fiziki gerekse K9 köpek takviyesi ile güvenlik hizmeti vermektedir.

Personelimiz meslek için tekrar eğitimleri ve gece gündüz denetimleri ile her an görev yapmaya hazır tutulmaktadır. Değer Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd.Şti.olarak güvenliği tüm branşlarda ,on yılı aşkın süredir çözüm ortağınız olarak zarar görmeden yaşayabilmeniz için, tüm varlığımız ve tecrübemiz ile yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.” İyi hizmet almak bir ayrıcalık değildir tam aksine sizin en doğal hakkınızdır.”
MUSTAFA DEĞER

degerguvenlik_logo kurumsal
2008 yılında İzmir’de  ticari hayatına başlayan Değer Özel Güvenlik bugün  4 bölge müdürlüğü ve  4 irtibat ofisi  ile  seçkin sanayi ve ticaret kuruluşları ve  kamu  kurumları ile  çalışarak kendisini sektörde  istikrar ve güven sembolü haline getirmeyi başarmıştır..
Şirketimiz 5188 sayılı yasaya göre kurulmuş ve faaliyet izinlerini almış,  profesyonel yönetici kadrosu ile sektöründe önde gelen, modern dünya teknolojisini yakından takip eden ve bunun sonucunda faaliyet gösterdiği alanlarda uzmanlaşma ve hedeflerini genişletme çalışmalarını sürdüren güçlü çağdaş ve profesyonel bir özel güvenlik şirketidir.
Bugün, ister özel sektörde isterse kamu kesiminde olsun, şirket ve kurumlar yüksek beklentiler ve dinamik bir çalışma  ortamı  beklemektedirler. Yükselen  bu  beklentileri karşılayabilmek için personelimizin  hizmet  içi  eğitimlerine hız  vermekteyiz.
Değer Özel Güvenlik elde ettiği başarılar tüm ekibimizin özverili ve titiz çalışmasının ürünüdür. İşbirliği içinde bulunduğumuz tüm kuruluşlara, çalışanlarımıza ve tüm müşterilerimize artarak devam eden katkı ve destekleri için teşekkür ediyorum. Yakın gelecekte, para  taşımacılığı hizmeti ile de sektördeki yatırımlarına  bir yenisini daha  ekleyerek kendine özgü, farklı ve  müşteri odaklı   hizmet anlayışını yaygınlaştırmaya ve istikrarlı büyümesini sürdürmeye devam edecektir
Saygılarımızla.
Mustafa DEĞER
Genel Müdür
degerguvenlik_logo kurumsal

Değer Özel Güvenlik Ltd. Şti., bundan böyle “DEĞER ÖZEL GÜVENLİK” olarak anılacaktır, webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple DEĞER ÖZEL GÜVENLİKin kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:
Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi
DEĞER ÖZEL GÜVENLİK kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini DEĞER ÖZEL GÜVENLİK ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece DEĞER ÖZEL GÜVENLİK veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, DEĞER ÖZEL GÜVENLİK web sayfasındaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. DEĞER ÖZEL GÜVENLİK kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “KULLANICI BİLGİLERİ”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.
Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
DEĞER ÖZEL GÜVENLİK, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği veya kullanıcının beğeneceği tahmin edilen içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.
Bilgilerinizin Paylaşımı
DEĞER ÖZEL GÜVENLİK kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da DEĞER ÖZEL GÜVENLİK tarafından paylaşılmamaktadır. DEĞER ÖZEL GÜVENLİK, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve DEĞER ÖZEL GÜVENLİK kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen DEĞER ÖZEL GÜVENLİK veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. DEĞER ÖZEL GÜVENLİK, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:
A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
B) DEĞER ÖZEL GÜVENLİKin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
C) Kullanıcının, DEĞER ÖZEL GÜVENLİK’ten talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. Resmi makamlardan Kullanıcı’ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı’nın DEĞER ÖZEL GÜVENLİK sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde DEĞER ÖZEL GÜVENLİK, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek DEĞER ÖZEL GÜVENLİK portalındaki online aktivite, gerekse DEĞER ÖZEL GÜVENLİK’e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece DEĞER ÖZEL GÜVENLİK tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine DEĞER ÖZEL GÜVENLİK aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.
DEĞER ÖZEL GÜVENLİK şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. DEĞER ÖZEL GÜVENLİK, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
” Değer Özel Güvenlik Ltd. Şti. Web Sitesi”, “DEĞER ÖZEL GÜVENLİK web Sitesi” veya “Web Sitesi”; Değer Özel Güvenlik Ltd. Şti.’ye ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.
Lütfen Değer Özel Güvenlik Ltd. Şti. Web Sitesi’ni kullanmadan önce aşağıdaki ” Kullanım Koşulları ” bölümünü okuyunuz.

BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.