KONUT, TOPLU KONUT GÜVENLİĞİ

Site, villa, toplu konutlarda ve özel konutlarda yaşayan insanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasında
Değer Güvenlik olarak hizmet vermekteyiz.

Apartman, Site ve konutların sabotaj, hırsızlık, terör, saldırı gibi tehditlere karşı tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır. Güvenlik testi ile site güvenlik açıkları tesbit edildikten sonra gerekli görevli sayısı teklif edilir. Proje, toplu konut yönetimi veya site yönetimi tarafından kabul gördüğü takdirde eğer yoksa site güvenlik sertifikası alımı için çalışmalar başlatılıp, Valilik iznini müteakip, fiziki olarak emlak ve site güvenliği hizmetine başlanır.

Fiziki güvenlik hizmetlerimizin yanısıra ve fiziki güvenliği desteklemek amacıyla sitelere ve toplu konutlara bir paket dahilinde uygulayabilme bilgi ve donanımına sahip olduğumuz elektronik site güvenlik sistemleri tavsiye edilir.

İHTİYACA ÖZEL

İhtiyaçlara yönelik siz değerli müşterilerimiz için hizmet yelpazemizi sürekli genişletiyoruz.

KONUT GÜVENLİĞİ:

Anlamını düşünmeden, alışıldık biçimiyle kullandığımız güvenlik kelimesinin geçmişini düşününce aslında güvenlik sektörünün gelişmesinin, büyümesinin de nedenini görebiliyoruz.

İlk çağlardan itibaren insanlar kendilerini bir şeylere karşı koruma içgüdüsüyle hareket etmişlerdir. O dönemlerde vahşi hayata, hayvanlara ya da doğaya karşı kendilerini korumak için güvenli sığınaklar inşa etmişlerdir. Zamanla insan doğaya üstün gelince bu seferde kendisini kendinden koruması gerekmiştir. Toplumların oluşmasıyla toprak sahibi olma, güç sahibi olma ya da iktidar için savaşla daha geniş ölçekli olan güvenlik terimi daha bireysele dönerek kişinin sınırlarını belirlemesi ve korunması adına daha öznel çözümler üretmesini ortaya çıkarmıştır.

Türkiye’de yaşayacağımız alanın seçimi ya da gayrimenkul yatırımlarımızda öncelikli dikkat ettiğimiz şeyler arasında yadsınamayacak ciddiyette konut güvenliği ön sıralarda yer almaktadır. Dünya’nın birçok yerinde hatta ülkemizde de örnekleri vardır ki bazı kesimler evin kapısını bile kilitlemeye gerek duymaz. Ancak maalesef bu büyük şehirler için geçerli değildir. Bunun için öncelikle yaşadığımız alanlarda ‘çevresel güvenliği sağlanmış’ yaşam alanlarını tercih ediyoruz.

HIRSIZLIK İÇİN ÖNLEM:

Değer özel güvenlik hizmetleri olarak, bireye ve aileye gerekli çevresel güvenlik ve konforu sağlamak için çalışıyoruz. Site, villa, toplu konut güvenliği konusunda alanında uzman güvenlik personelimizle her türlü hırsızlık, sabotaj, terör, saldırı eylemlerini önlemek ve engel olmak amacıyla fiziki güvenlik hizmetinin yanı sıra fiziki güvenlik hizmetini desteklemek amacıyla bilgi ve donanımına sahip olduğumuz elektronik site güvenlik sistemlerini uygulamak, güvenlik analizi çıkartmak site sakinlerinin korunması ve huzurunu öncelik almamız bakımından en yüksek faydayı sağlayacaktır. Site ya da toplu konutlarda risk analizi çıkartılır ve proje kabul edilirse valilik tarafından alınan izin ile birlikte çalışmalar başlatılır. Sayısı yeterli görülen güvenlik personeli şirketimiz tarafından hizmete hazır biçimde yönlendirilir.