İZMİR ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Geçmişten bu yana edindiğimiz tecrübeler sayesinde, DEĞER ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ olarak İzmir’in en güvenilir ve en iyi güvenlik firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Kurumsal özel güvenlik şirketi arayan tüm müşterilerimiz için DEĞER GÜVENLİK şirketi kaliteli ve deneyimli personel kadrosuyla hizmetinizdedir. Sektörde 30 yıllık deneyimiyle İzmir güvenlik şirketleri arasında zirvede olan firmamız,  güvenliğin sizler için önemini bilerek, bu prensipte çalışmalarını sürdürmektedir. DEĞER özel güvenlik hizmetleri şirketi,  özel güvenlik danışmanlığı ve özel güvenlik denetimi hizmetleri konusunda uzman özel güvenlik danışmanlık ve denetim şirketidir.

EN İYİ GÜVENLİK ŞİRKETİ:

DEĞER ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ ŞİRKETİ; işi veya konumu sebebiyle korunma ihtiyacı duyan kişinin isteği üzerine özel güvenlik personeline eğitim verilmesi veya kişinin, özel ya da kamu kuruluşunun güvenliğinin sağlanmasını amaç edinerek hizmet vermektedir. Kurum ve kuruluşların talebi üzerine, işyerinin, çalışanların ve tesislerin özel güvenlik birimini kurarak deneyimli ve alanında uzman personeliyle kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. DEĞER ÖZEL GÜVENLİK hizmetlerinin ulaştığı başarı müşteri odaklı yaklaşım ve verimliliği hedef almasından kaynaklıdır. İzmir’deki en iyi özel güvenlik şirketi olması müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven unsurunu oluşturarak özel güvenlik hizmetleri sağlamasıdır.

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN YETKİLERİ:

Bu güvenlik görevlisi örnek iş tanımı, iş için nitelikli iş adaylarını çekecek bir iş başvurusu oluşturmanıza yardımcı olabilir. Özel iş görevlerinizi ve iş gereksinimlerinizi karşılamak için bu iş tanımını gözden geçirmekten çekinmeyin.

Güvenlik Görevlisinin Sorumlulukları:

Tesisleri ve personeli devriye gezerek ve izleyerek müşteriler ve çalışanlar için güvenli ve güvenli bir ortam sağlar.

Güvenlik Görevlisi Görevleri:

  • Özel mülk ve kamu kuruluşlarında devriye gezerek tesis ve personel güvence; gözetim ekipmanının izlenmesi; binaların, ekipmanların ve erişim noktalarının denetlenmesi; girişe izin vermek,
  • Usulsüzlük bildirerek kayıpları ve hasarları önler; politika ve prosedür ihlallerini bilgilendirir.
  • Gerektiğinde sürücüleri yönlendirerek trafiği kontrol eder.
  • Gözlemleri, bilgileri, olayları ve gözetim faaliyetlerini kaydederek raporları tamamlar; 
  • Bina ve donanım kontrollerini izleyerek ve ayarlayarak çevreyi korur.
  • Yasal gerekliliklere uyarak kuruluşun istikrarını ve itibarını korur.
  • Önleyici bakım gerekliliklerini yerine getirerek ekipmanın çalışmasını sağlar; üreticinin talimatlarını takip ederek; sorun gidermek için görevliyi çağırır; yeni donanım ve tekniklerin değerlendirilmesini yapar.
  • Gerektiğinde ilgili sonuçları alarak ekip çalışmasına katkıda bulunur.

Güvenlik Görevlisi Becerileri ve Nitelikleri:

Gözetleme Becerileri, Belirsizlik ile Başa Çıkma, Karar Verme, Nesnellik, Güvenilirlik, Duygusal Kontrol, Bütünlük, Güvenlik Yönetimi, Profesyonellik, Raporlama Becerileri, Risk Yönetimi, Sağduyulu Olma, Empati Kurabilme, Soğukkanlı Davranabilme

Etkinlik programının çoğunluğu için, olay güvenliği görevlileri, kurallara uyulduğundan ve herkesin güvenli bir şekilde davrandığından emin olmak için olaydaki insanları izler. Katılımcılar ve çalışanlar için bir koruma hissi sağlarlar. Hatta oraya ve oradan VIP‘lere kadar eşlik edebilirler. Etkinlik yerine bağlı olarak, bazı özel güvenlik görevlileri, gözetleme kameraları kullanarak mekânı güvenli bir odadan izleyebilir. Etkinlikler kalabalıklaşabilir ve etkinlik güvenlik görevlilerinin etkinliğin tamamında düzeni sağlamaları beklenir. Bu genellikle yaya trafiğini yönlendirmeyi ve kayıp kişilerin arkadaşlarını ya da sevdiklerini bulmalarına yardımcı olmayı içerir. Tahliye gerektiren bir rahatsızlık durumunda, olay güvenlik görevlileri, katılımcıların hızlı ve güvenli bir şekilde tahliye edilmesine yardımcı olmak için düzeni sağlar.