ENDÜSTRİYEL TESİS, DEPO VE FABRİKA GÜVENLİĞİ

Değer Güvenlik Stratejik önemi bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde koklama detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir.
Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini temin etmekteyiz.

Fabrika güvenlik hizmetlerini; Giriş-çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri ve ortaklaşa yapılan keşif çalışması neticesinde sunmaktayız.

FABRİKA VE SANAYİ KURULUŞU GÜVENLİĞİ:

Fabrika gibi işletmelerin güvenliği, emek ve yılların birikimi olan sermayeyi korumayı amaçlayan, uygulama esnasında da maksimum titizlik ve disiplin isteyen ciddi bir iştir. Fabrika güvenlik hizmetleri; Giriş-çıkış kontrolü, çalışan personelin kontrolü, çevre güvenliği, yangın önlemleri ve müşterilerinden gelecek özel istekler kapsamında konusunda uzman, eğitimli ve sertifikalı özel güvenlik personelleri ile sağlanmaktadır. Fabrika, tesis ve depo gibi yerlerin özel güvenliği sağlanırken eğitimli personellerimiz içeriden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdit ve tehlikeyi bertaraf etmeyi amaçlar. Endüstriyel kuruluşlar, fabrika, sanayi bölgeleri ve depolarda yapılan fizibilite çalışmaları neticesinde tespit edilen, içeriden ve dışarıdan gelebilecek sabotaj, yangın, hırsızlık, zorla işten alıkoyma gibi her türlü problemlere karşı gerekli güvenlik önlemleri alınarak can ve mal güvenliği sağlanıp, işletmelerdeki çalışmaların aksamadan sürdürülmesine yardımcı olunmaktadır.

DEĞER GÜVENLİK HİZMETLERİ İZMİR:

Değer Özel Güvenlik, Fabrika binalarına yönelik iç ve dış tehditlere, çıkabilecek yangın vb. tehlikelere, içeriden ve dışarıdan olabilecek hırsızlıklara karşı deneyimli kadrolarımızla önlem almak, tehlike olması halinde derhal müdahale etmek, gerekli mercilere haber vermek konularında hizmet vermektedir. Kalite ve profesyonel çalışma anlayışıyla hareket eden Değer Güvenlik İzmir, Fabrika Güvenliği konusunda güven veren bir tecrübeye sahiptir.

Değer  Özel Güvenlik, tecrübesi ve bilgi birikimi ile kabul görmüş güvenlik standartlarını uygular.  Potansiyel tehditleri önceden görür, hızla çözüm üretilmesi için sürekli çalışır.   Bu çalışma kapsamını olayların etkilerini azaltmak, müdahale etmek ve etkilerini giderme sürecinde hizmet alan kurum ve kuruluşlara gerekli desteği vermek oluşturur.
Hizmet verilen yerin özellikleri dikkate alınarak;

  • Araç ve yaya giriş çıkışları,
  • Çalışan personelin kontrol edilmesi,
  • Kötü niyetli kişilerin gerçekleştirebileceği kontrolsüz girişlerin önlenmesi,
  • Acil durumlar ve yangın güvenliğine ilişkin tedbirler konusunda ihbar yükümlülüğüne ilişkin bildirimlerin yapılması,
  • Tesis içi gece-gündüz devriyesi

İHTİYACA ÖZEL

İhtiyaçlara yönelik siz değerli müşterilerimiz için hizmet yelpazemizi sürekli genişletiyoruz.