EĞİTİM KURUMU GÜVENLİĞİ

Okul güvenlik hizmetleri konusunda uzman güvenlik personeli ile Değer Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri, okul, kampüs, kolej gibi bütün eğitim kurumlarıyla ilgili fiziki güvenliği artırıcı önlemleri saptayarak okulların güvenliklerinin sağlanması için,

  • Okul giriş ve çıkış kontrolü,
  • Okul katlarının güvenliği, öğrenci güvenliği ve kontrolü,
  • Yangın güvenliği,
  • Dışarıdan yetkisiz kişilerin okula girişini engelleyici tedbirleri alan,

Eğitim kurumu güvenliği hizmetlerinde tecrübeli bir güvenlik firmasıdır. Eğitim kurumlarının güvenlik hizmeti, kurum talebine göre  bu alanda yetiştirilmiş öğrenci ve velilerle iletişim kurabilen  okul yönetimi ile uyumlu çalışabilen alanında tecrübeli ve eğitimlerini tamamlamış güvenlik personelimizle sağlanmaktadır.

ÜNİVERSİTE, KOLEJ, KAMPÜS GÜVENLİĞİ:

Okul çevresinde faaliyet gösterme eğiliminde olan kötü niyetli kişilere karşı eğitimli, bilinçli ve yetenekli  personelimiz ile gerekli  inceleme ve gözetleme faaliyetleri yapılarak, bu tür durumlar en hızlı biçimde ile Emniyet birimlerine bildirilmektedir. Eğitim müdürlerinin gündeminde giderek artan bir konu, eğitim kurumlarına katılan öğrencilerin, çalışanların ve ziyaretçilerin güvenliği ve refahıdır. Okulların yakınındaki etkinliklerin, özellikle giriş ve çıkış dönemlerinin etkin bir şekilde kontrol edilmesi için, entegre güvenlik sistemleri, teknoloji ve tesis hizmetleri konusundaki deneyim ve uzmanlığımızın, öğrencilere, çalışanlara ve ziyaretçilere, yalnızca amaçlarına adama konusunda gerekli huzur sağladığına inanıyoruz. En iyi çözümlerin en büyük zorluklardan geldiğinin farkındayız ve kurumunuzdan daha güvenli bir yer olması için Değer Özel Güvenlik Hizmetleri güvenebilirsiniz.

ÖĞRENCİ KİMLİK KONTROLÜ:

  • Giriş kapılarında öğrenci kimlik kontrolü yapılması,
  • Konuklara ziyaretçi kartı uygulaması yapılması,

Gelen ziyaretçilere geçerli kimlik belgesi karşılığı ziyaretçi kartı verilip, ziyaret süresince sol yakasında taşıması rica olunur. Ziyaretçinin kişisel bilgileri kayıt altına alınır. Öğrencilere gelen ziyaretçilerin ise konuk kimlik kartı uygulaması ile birlikte giriş kapısında öğrenci nezaretinde kampüse girişi sağlanır.